כל מה שחם באיפור  #טרנדים_אחרונים_באיפור_ושיער

#כשמחיר_ואיכות_נפגשים!

איפור כלה 2018 - מתוך קמפיין לוקים 2018 שצולם כולו בפריז המהממת.

  VIVA la France 🇫🇷

איפור כלה 2017

איפור כלה 2016

מעמוד האינסטגרם שלנו

כל כלה היא אישיות יחידה ומיוחדת בפני עצמה עבורינו , מאפרת הכלה והמסרקת של הכלה אחראית למראה הכלה ביום החתונה והיא צריכה להיות מוכשרת ומבינה ללב הכלה, בין היתר חשוב שתשרה על הכלה אוירה חמה רגועה מקצועית וחברית. האיפור והשיער לכלה צריכים להשתלב בצורה הרמונית עם תווי הפנים והאישיות ,הם חייבים להדגיש את יופיה ולגרום לה לקרון.

כל כלה מחפשת את האחת אשר תגרום לה להיראות קורנת , יפייפיה ותקלע לסגנון האיפור והשיער המועדף עליה .

אצלנו בסטודיו בחירת סגנון האיפור והשיער מתבצעת בשיתוף מלא עם הכלה באבחון מדוקדק של סגנון לבושה , תווי פניה ואופייה תוך כדי שילוב של הקשבה לצרכים ולרצונות שלה. תפקידנו לבחון ולראות איך להדגיש את היופי שלך , לכוון אותך בבחירת הסגנון הכי מחמיא עבורך ביום חתונתך

ולדאוג למראה שאיתו תרגישי הכי משוחררת ויפה והכי חשוב - הכי את!

ברייד-אקספרס מתמחה ביצירת מראה, איפור ושיער בעל שיק וניחוח הוליוודי מושלם והענקת מראה של גלאם בלי יותר מידי עומס של איפור על הפנים . חשוב לנו שביום החתונה תדעי שאת מוקפת בצוות שאת מכירה וסומכת על העבודה שלהם ואת יכולה ליהיות הכי רגועה ונינוחה​ הברייד - אקספרס  של מילנה עובד עם החומרים הכי איכותיים בשוק ולכן האיפור והשיער נשאר קבוע ולא זז כל הערב. הסטודיו מעניק גם ליווי לכלות ולמלוותיה ביום האירוע ובמקום האירוע, לפני ואחרי החופה.

מתחם הסטודיו, המאובזר בציוד מקצועי,  מאפשר לך הכלה התארגנות פרטית ואינטימית במתחם הסטודיו.הצוות המיומן יסייע לך ויספק לך  מענה מיידי לכל פניה אותה תבקשי.

צרו איתנו קשר

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon
חייגו אלינו : 052-8438849
כתבו לנו : milenasol.studio@gmail.com
כתובות : הרצל 110, ראשון לציון